Regulamin

Regulamin:

Sklep internetowy firmy F.H.U. GuPol Dawid Domański, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.planetapupila.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

Ceny produktów znajdujących się w sklepie internetowym www.planetapupila.pl są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).

 

Warunki zakupu

1. Zakupy mogą dokonywać osoby pełnoletnie lub osoby niepełnoletnie za wiedzą i zgodą prawnego opiekuna. Wszelkie dane osobowe umieszczone przez Użytkownika będą przetwarzane zgodnie Ustawą o Ochronie Danych Osobowych i prawem polskim.

2 Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza, podanie dokładnego adresu, nr telefonu i adresu e-mail.

3. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mail informujący o jego przyjęciu.

 

Realizacja zamówienia:

1. Rozpoczyna się po tym, jak do klienta dotrze e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia,

2. W przypadku przedpłaty termin realizacji jest liczony od dnia wpłynięcia pieniędzy na konto sklepu.

3. Klient może anulować zamówienie do momentu jego potwierdzenia.

4. Sklep może odmówić realizacji zamówienia, jeśli miedzy innymi dane Klienta są niepełne, nieprawidłowe, nie można nawiązać kontaktu z klientem

 

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie produkty przedstawione w sklepie, a ceny i zdjęcia nie są ofertą a jedynie zaproszeniem do składania ofert (w myśl art.71 Kodeksu Cywilnego). Ceny podane przy produktach są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny mogą w każdej chwili ulec zmianie, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany. Jeżeli nowe ceny nie będą mu odpowiadały, będzie mógł anulować zamówienie.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane w opisach towarów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z nami: planetapupila@gmail.com

 

Klient może zostać poproszony o wpłacenie zaliczki.

Sklep realizuje zamówienia za pomocą serwisu www.planetapupila.pl. Istnieje również możliwość składania zamówień za pośrednictwem e-mail i telefonu.

Oferta przedstawiana na stronach serwisu www.planetapupila.pl nie jest naszą ofertą magazynową - tzn. nie wszystkie produkty są dostępne "od ręki".

 

Czas realizacji zamówienia:

98% zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin. Termin realizacji przesyłki liczony jest od momentu otrzymania płatności.

 

Sposoby płatności 

Honorujemy dwie formy płatności za zakupiony towar:

- przedpłata na konto firmowe - zamówienie zostanie zrealizowane, gdy pieniądze pojawią się na koncie bankowym firmy. Wszystkie dostawy powyżej kwoty 99zł z VAT realizowane są na nasz koszt. Zamówienia poniżej kwoty 99zł z VAT realizowane będą wg. obowiązującego cennika.

- za pobraniem - w przypadku, gdy towar jest wysyłany przez kuriera lub pocztą; za towar płacą Państwo w chwili odbioru przesyłki. Uwaga do każdej przesyłki "za pobraniem" sklep pobiera opłatę. Zamówienia  realizowane będą wg. obowiązującego cennika.

 

Reklamacja i zwrot towaru.

1. Każdemu Klientowi przysługuje prawo zrezygnowania z zakupu w ciągu 10 dni od daty dostarczenia towaru zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów. Produkt należy odesłać w stanie niezmienionym w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcją i gwarancją. Przed odesłaniem towaru proszę skontaktować się z obsługą sklepu, ponieważ nie odbieramy paczek wysłanych „za pobraniem”. Zwracany towar nie może nosić znamion użycia. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.

2. Nasza firma nie jest odpowiedzialna za uszkodzenia towaru powstałe w trakcie dostawy przez przewoźnika. Zamawiający ma prawo do sprawdzenia w obecności przewoźnika stanu dostarczonego towaru, a w razie stwierdzenia uszkodzeń - do spisania protokołu szkód. Protokół ten należy dostarczyć listownie, faksem lub e-mailem do siedziby firma i jest on jedyną podstawą do uwzględniania tego typu reklamacji. Czas dostarczenia towarów przez spedytora lub przewoźnika nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń lub reklamacji

3. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu należy przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz odesłać zwracany towar do sklepu (wysyłka na koszt zamawiąjcego). Pieniądze zwracane są w ciągu 14 dni od dokonania zwrotu towaru przez Klienta. Zgodnie z ustawą zwroty nie dotyczą artykułów spożywczych takich jak np. karmy.

 

Karmy Weterynaryjne

1. Diety weterynaryjne przeznaczone są jedynie dla zwierząt chorych.

2. Zakup karm specjalistycznych może odbywać się jedynie po konsultacji z lekarzem weterynarii.

3. Dokonując zakupu karmy weterynaryjnej użytkownik potwierdza znajomość regulaminu "Karmy weterynaryjne" i akceptuje go.

„planetapupila.pl” nie ponosi odpowiedzialności za nabywanie i stosowanie karm weterynaryjnych.

 

Inne informacje

1. Promocje i rabaty nie sumują się.

2. Wszystkie zdjęcia oraz znaki towarowe użyte przez www.planetapupila.pl są wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i pozostają własnością producent

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

4. F.H.U. GuPol Dawid Domański  zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące z chwilą ich publikacji na stronie sklepu. Klienta który zawarł umowę obowiązuje regulamin który był widoczny na stronie sklepu na dzień zawarcia umowy, a więc nie dotyczą go późniejsze zmiany regulaminu.

Regulamin obowiązuje od 01.02.2011